نظرات فروشنده

 1. 5 خارج از 5

  (Guest)

  اشو انسان عجیبیست و او را باید شناخت کتاب راز بزرگ رو تو باغ کتاب رها کردم تا باز هم کسی بتونه با اشو اشنا بشه

 2. 5 خارج از 5

  (Guest)

  من این کتاب و خوندم خیلی خوب بود. در تاریخ سوم تیرماه سال ۹۸ ساعت ۱۴:۳۰ در لمکده باغ کتاب رها کردم.

 3. 3 خارج از 5

  (Guest)

  امروز 2 تیر کتاب تصمیم رو در ایستگاه مترو تئاتر شهر رها کردم امیدوارم که سفر طولانی و خوبی رو داشنه باشه امیدوارم هر کس پیداش کرد تو این نظرات اسمش و جایی که کتاب رو پیدا کرده ثبت کنه و بعد از خوندن بگه کجا کتاب رو رها کرده

 4. 5 خارج از 5

  (Guest)

  -در بازاری که در حال رشد است بهتر است برای رشد بازار با هم کار کنیم نه اینکه رقبا را از میان برداریم و بازار را کوچک کنیم -با اضافه شدن خدمات جشتجو و تبلیغاتی گوگل به نسخه اینترنتی نشریه نیویورک تایمز و نیز آمازون دات کام و دیگر سایت های پر ترافیک اقتصاد گوگل نیروی حرکت به جلوی فوق العاده ای یافت.این امر موجب شد تا خزانه مکانهایی که تبلیغات گوگل می توانست در آنجا به نمایش درآید ،تعداد کشب و کارهایی که برای آن مکانها پیشنهاد قیمت می دادند و پولی که مایل به پرداخت آن بودند افزایش یابد -اقتصاد گوگل دارای یک اثر خود تثوست کننده شده بود ،هر چه کاربران بیشتری روی تبلیغات گوگل کلیک می کردند صاحبان وب سایت ها پول بیشتری بدست می آوردند ،هر چه آنان پول بیشتری در می آوردند سایتهای بیشتری مایل به اضافه کردن فناوری جست و جو و تبلیغات گوگل به پیشنهاد های عرضه شده خود می شدند .هر چه این شبکه بیشتر رشد می کرد به چالش گرفتن آن برای هر فرد دیگری مشکل تر می شد.

 5. 5 خارج از 5

  (Guest)

  -موفقیت گوگل بستگی به پیشروی ،نقطه تمرکز،رهبری،بلند پروازی بنیان گذاران آن است. -یکی از دلایلی که شرکت هیچ نیازی به بازاریابی ندارد این است که فرهنگ آن تمرکز لیزر گونه بر تامین منافع کربران گوگل را به بهترین نحو پرورش می دهد .در عوض کاربران نیز تبدیل به بهترین مدافعان گوگل می شوند. -در گوکل ترجیح داده می شود که افراد در گروه های کوچک 3 نفری کار کنند و از هریک از آنان انتظار می رود که 20 درصد از وقت خود را صرف تفحص درباره اندیشه هایی کنند که به نظرشان از همه جالب تر می آیند.

 6. 5 خارج از 5

  (Guest)

  من این کتاب رو در 23 خرداد 98 در ایستگاه مترو سعدی پیدا کردم اون رو اسکن کردم و به این صفحه اومدم ..می خوام در حین خوندن بعضی جملات اون رو اینجا نقل کنم . -"درآمد همیشه قطره قطره آغاز می شود و شبیه رگبار باران است.قبل از آنکه از باران خیس شوید ،اول قطراتی از آن را احساس کنید" -گوگل می کوشید که در لحظه تصمیم گیری خرید یک محصول به مصرف کننده دست یابد. -شمار سایت های دارای کادر جست و جوی گوگل به رقم 25 هزار افزایش یافت که یک شبکه پول ساز را شکل داده بودند که تقلید از آن برای هر فرد دیگری روز به روز دشوارتر می شد. -راهبردهای کسب و کار گوگل برای تشکیل کادری از تبلیغ کنندگان و وب سایت هایی با پیوند قوی با موتور جستجو ایجاد گردید این کار منجر به به ایجاد شبکه استوار و خود تقویت کننده به نام "اقتصاد گوگل"گردید.

 7. 2 خارج از 5

  من شریفی هستم علاقمند به مطالعه این کتاب با ریتم کندش خیلی لذت داشت ‏چقدر عمرمان كم است براي تمام كتاب هايي كه بايد خواند، براي تمام فيلم هايي كه بايد ديد، براي تمام شهرهايي كه بايد رفت و براي تمام آدم هايي كه بايد كنارشان يك چاي گرم نوشيد...این کتاب رو من به هفته پیش تو ایستگاه اتوبوس مهدیه تو ولی عصر پیدا کردم ممنون از کسی که این ایده رو پیاده سازی کردم.

 8. 3 خارج از 5

  ‏هیچ اشکالی ندارد احساساتی داشته باشیم که دیگران چیزی از آن درک نکنند. هر کسی سفر خودش را میرود! جوجو مویز

 9. 2 خارج از 5

  (Guest)

  ممنون از اینکه نظرت رو نوشتی

 10. 5 خارج از 5

  (Guest)

  کتاب رو خوندم خیلی طولانی بود واقعا جونم بالا اومد تا تمومش کردم ..به هر حال تموم شد کتاب رو تو پارک لاله روی یه صندلی رها کردم امیدوارم نفر بعدی که با این کتاب همسفر می شه بیشتر اذت ببره .

 11. 5 خارج از 5

  (Guest)

  سلام من در تاریخ 12 خرداد 98 کتاب پدر خوانده رو تو ایستگاه مترو 7 تیر رو یه صندلی برداشتم و با اسکن بار کدش به این صفحه رسیدم بعد از خوندن حتما تو همین صفحه نظرم رو ثبت می کنم

0
X
قالب فروشگاهی