معرفی مجموعه

 

دیلایت مجموعه فروشگاه های کاملا هماهنگی است که تحت مدیریت و نظارت سازمانی واحد فعالیت میکند. گستردگی جغرافیایی ، تنوع ، کیفیت و به روز بودن کالاها و محصولات ، ارائه مشاوره تخصصی ، خدمات پس از فروش و ارائه خدمات خاصی تحت عنوان گارانتی رضایت مشتری از ویژگی های این مجموعه است. محصولات این مجموعه شامل انواع لوستر ،  بوفه و ویترین ، آینه کنسول ، میز ، آباژور ، مجسمه های دکوری ، آینه و شمعدان ، ساعت های دیواری و ایستاده و … می باشد.

 

 

تنوع محصولات

شرکت دیلایت با بررسی سوابق تولیدکنندگان داخلی و واردکنندگان معتبر و ضمانت کنندگان محصولات آنها اقدام به تهیه کالاهای خود و همکاری با شرکت ها می نماید . تولیدکنندگان و صاحبان نام های تجاری داخلی و خارجی با استفاده از سیستم فروشگاه های دیلایت عملا در ارتباط مستقیم با مصرف کنندگان و مشتریان بوده و قادرند سیاست های فروش متنوعی را در مورد هر یک از محصولات ارائه شده در این فروشگاه ها به اجرا گذارند. از جمله ویژگی های مجموعه ی دیلایت ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و واردکنندگان اصلی کالاها و اجناس می باشد. بدون شک وجود واسطه هایی همچون بنکداران موجب افزایش قیمت می گردد.

بر این اساس شرایط قیمت گذاری واحد در تمامی شعب امکان پذیر خواهد بود و ما می توانیم بدون دست داشتن واسطه ها و دلالان ، خدمتگذار مشتریان باشیم. ارتباط مستقیم شبکه فروش با دفتر مرکزی ، اعمال کنترل لازم بر بازار ، گزارش گیری گردش مالی به صورت لحظه ای ، شناسایی موقعیت ها و نسبت سهم فروش در هر شهر به تفکیک سبب می شود تا فروشگاه های این مجموعه با مشکلاتی نظیر رسوب کالا ، افزایش یا کاهش موجودی انبار ، نوسانات قیمت محصولات و تبعات رقابت ناسالم بین نمایندگان و کمبود نقدینگی بر اثر پرداخت های بلند مدت مواجه نگردند. اطمینان از عرضه محصولات در اقصی نقاط کشور ، معرفی و ارائه محصولات جدید در کمترین زمان ، برخورداری از امکان ارتباط سازمان یافته و مستقیم با مصرف کنندگان ، اطلاع از نظرات ، پیشنهادات و یا شکایات آنان ، اجرای برنامه های متمرکز تشویق و ترغیب مشتریان ، شناسایی مشتریان ثابت و هنچنین ارائه انواع تسهیلات به آنان بخش دیگری از امتیازات عرضه محصولات در مجموعه فروشگاه های هماهنگ دیلایت می باشد.

 

 

گارانتی رضایت مشتری

24 ماه گارانتی دیلایت موجب اطمینان هزاران مصرف کننده محصولات تولیدی و وارداتی دیلایت در سال های متمادی و حال است که با توجه به نوع کالا و شرایط به صورت گارانتی تعویض ، تعمیر و یا سرویس به مشتریان محترم ارائه می گردد.

در تمامی فروشگاه های دیلایت فاکتور رسمی شرکت بر اساس کد و قیمت درج شده بر روی کالا صادر می گردد همچنین مشخصات مشتری نیز روی فاکتور درج می گردد و از آنجایی که تمامی اطلاعات فاکتور در رایانه محفوظ می ماند لذا مخدوش شدن یا گم شدن فاکتور مشکلی در ضمانت ایجاد نمی کند. این فاکتور ضمانت رسمی شرکت در برابر کالای فروخته شده است.

در سیستم فروشگاه های دیلایت جهت شناسایی مشتریان و ارائه خدمات بهتر به آنها ، نام و اطلاعات مشتریان ثبت می شود که از مزیت های ثبت  اطلاعات مشتریان ، اطلاع رسانی به آنها در زمان های خاص و ارائه برنامه های تخفیفی می باشد که مجموعه دیلایت می تواند از طریق ایمیل یا ارسال پیامک به نشانی ثبت شده مشتریان به آنها اطلاع رسانی نماید.