همه ی افراد به دنبال یک دکوراسیون شیک و مدرن برای خانه ی خود هستند برای اینکه دکوراسیون خانه ی شما مدرن و زیبا باشد باید از وسایل های تزئینی که هم برای شیک و زیبا کردن خانه استفاده میشوند و هم کاربرد زیادی نیز در خانه دارند استفاده کنید.آباژور جزو بهترین وسایل در دکوراسیون خانه است که هم از ظاهر زیبای آن برای شیک و زیبا کردن خانه و هم از کاربرد آن میتوان استفاده کرد. معمولا بیشتر افراد آباژور را در دکوراسیون اتاق خواب کنار تخت خواب قرار میدهند که هم به عنوان یک شب خواب خوب و هم به عنوان بهترین وسایل تزئینی در خانه استفاده میشود.ممکن است در نگاه اول فکر کنید آباژور ها اصلا تاثیر چندانی در زیبایی خانه ندارند اما وقتی آن را در خانه قرار دهید متوجه خواهید شد تاثیر زیادی در زیبایی آن دارد و باعث افزایش جذابیت دکوراسیون خانه میشود. آباژور ها در انواع طرح و رنگ ها ساخته شده اند اولین شرط زیبایی خانه هماهنگ بودن همه ی وسایل های داخل آن است پس اگر میخواهید دکوراسیون خانه ی شما با استفاده از آباژور زیباتر باشد آن را با سایر وسایل ها در خانه هماهنگ و ست انتخاب کنید.اگر قصد استفاده از آن در اتاق خواب دارید به نور و رنگ آن بیشتر توجه کنید حتمی آن را با توجه به محیط خانه و رنگ تخت خواب خود انتخاب کنید. زیرا هماهنگ نبودن آباژور ها با دکوراسیون خانه تاثیر منفی در زیبایی آن دارد.

راهنمای خرید آباژور:
همانطور که در بالا گفتیم اولین نکته ای که در خرید آباژور باید توجه کنید رنگ و طرح آن است اگر قصد استفاده از آن در اتاق پذیرایی دارید حتمی با مبلمان خانه ست کنید اگر میخواهید آباژور را در اتاق خواب قرار دهید حتمی آن را با تخت خواب و نور آن را آبی انتخاب کنید رنگ آبی آرامبخش است و در شب نیز به شما محیطی آرام درست میکند تا به خوبی استراحت کنید. مکانی که قصد دارید آباژور را قرار دهید نیز تاثیر زیادی در شیک بودن خانه و زیباتر دیده شدن آباژور دارد اگر قصد خرید آن برای اتاق خواب دارید حتمی سعی کنید کنار تخت قرار دهید. در هر کجای خانه که احساس تاریکی دارید میتوانید از آباژور استفاده کنید. با این کار فضای اتاق نشیمن را میتوانید بزرگتر کنید. دومین نکته:آباژور در اتاق پذیرایی باید طوری باشد که هم تزئینی باشد و هم نور کافی داشته باشد تا در صورت لازم به شما کمک کند آباژور ها باید هم زمانی که خاموش هستند و هم زمان روشنایی ظاهر زیبایی داشته باشند.محیط خانه تاثیر زیادی در زیبایی آباژور ها دارد پس حتمی در هنگام خرید آباژور محیط خانه را نیز در نظر بگیرید. اگر سبک دکوراسیون خانه ی شما سنتی است از مدلهای سنتی و پارچه ای آباژور ها استفاده کنید اما
اگر دکوراسیون کلاسیک و مدرن دارید از مدلهای کلاسیک و جدید آنها استفاده کنید تا زیبایی بیشتری داشته باشد. در این پست از سایت اتاق بهترین مدلهای آباژور را قرار داده ایم میتوانید با توجه به نیاز و سلیقه ی خود انتخاب و خرید کنید.
(سایت دیلایت هیچگونه مسئولیتی درباره کیفیت کالاهای زیر ندارد و صرفا جهت راحتی در انتخاب بازدیدکنندگان این پست را تهیه کرده است).